Wydarzenia, zdarzenia, zbroje

Wydarzenia w Diablo III

Poza zadaniami należącymi do głównej fabuły, grając w Diablo III napotkamy również losowe zdarzenia. Są to pojedyncze zadania, generowane losowo przy każdej nowej rozgrywce. Aktywują się one w różnych momentach, np. podczas eksploracji podziemi czy innych lokacji, po napotkaniu bohaterów niezależnych czy odnalezieniu konkretnych przedmiotów i zazwyczaj polegają na jednym – pokonaniu specjalnych potworów. Co prawda wypełnianie tych instalacje gazowe lpg Konin zadań nie ma wpływu na przebieg fabuły, jednak cenne nagrody są warte podjęcia ryzyka.

Zadania w Diablo III

Kolejne zadania w każdej części z Diablo, składające się na jeden akt, stanowią fabułę gry, przybliżając gracza do rozwiązania głównej misji. Tak jak w poprzednich częściach serii, tak i w Diablo III zadania pochodzą zazwyczaj od sojuszników głównego protagonisty i najczęściej polegają na pokonaniu projekty i montaż klimatyzacji - Airflow specjalnego, zwykle silniejszego przeciwnika. Zdarza się, że zadanie polega na znalezieniu danego przedmiotu lub uratowaniu bohatera niezależnego. Niezależnie od rodzaju misji, jej ukończenie zawsze gwarantuje otrzymanie cennej nagrody – przede wszystkim doświadczenia i nowych umiejętności, ale też dużych ilości złota i magicznych przedmiotów.

Zbroje w Diablo III

Gracz w Diablo III ma do wyboru różne rodzaje uzbrojenia. Pancerze skórzane bądź wykonane z metali ochronią korpus bohatera. Czeka na niego szeroki wybór ochronnych nakryć głowy – od tradycyjnych hełmów, po magiczne diademy. Ważną kategorię pancerzy stanowią tarcze, przez niektórych bohaterów wykorzystywane również jako broń. Do tego rękawice, buty i pas – odpowiednio dobrane uzbrojenie znacznie podniesie obronę naszej postaci, co zwiększy jej szanse w starciach z potworami.

Zobacz stronę autora: tkaniny poznań